15 Vail, Colorado’da performans gösterilecek şey [Vail’de 3 günlük güzergah ile]

Colorado’daki bu bit kasaba, herkes için eğlence faaliyetleri söz konusu olduğunda gerçekten bir dev. Yaz ya da kış, her yaştan insanlar burada tatil maliyetlerini istiyor. Kışın kayak ve snowboard yapmayı deneyin. Golf, yürüyüş ve yaz aylarında kültürel kutlamalara giderken. Vail de her yıl Vail Film Festivali de dahil olmak üzere bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Alec Attie
Bunlar bu şehre gitmek için yeterli neden değilse, Vail, Colorado’dayken yapabileceğiniz ve gidebileceğiniz şeylerin bir listesini hazırladık. Bu liste sizi burada bir tatil hakkında düşünmeye ikna edecektir.

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Aspen, (CO) Colorado’da performans gösterilecek 15 en iyi şey

Colorado, ABD’deki en iyi ucuz otellerin listesi

Los Angeles, California’da sahne alınacak 25 şey

Kuzey Carolina, ABD’de performans gösterilecek 10 en iyi şey – nerede yemek ve nerede kalacağınıza dair ipuçları

Moab, Utah, ABD’de performans gösterilecek 7 en iyi şey

İçindekiler

Vail, Colorado’da performans gösterilecek en iyi şeyler

1. Booth Falls Trail
2. Betty Ford Alp Bahçeleri
3. Vail Mountain Resort
4. Vail Scenic Gondol
5. Vail Valley
6. Piney River Çiftliği
7. Vail Eğlence Yolu
8. Vail / Beaver Creek Resort
9. Vail Çiftçi Pazarı
10. Shrine Mountain Trail
11. Gerald Ford Amfitiyatrosu
12. 10. Dağ Viski ve Spirit Şirketi
13. Colorado Snowsports Müzesi ve Onur Listesi
14. Camp Hale
15. Ford Park
Vail’de 3 Gün, Vail, Colorado’da Coloradoday 1 ile yapılacak şeyler
Vail, Colorado’da 2. Gün
Vail, Colorado’da 3. Gün

Vail, Colorado hakkında sık sık sorulan endişeler

Vail, Colorado’da performans gösterilecek en iyi şeyler

1. Booth Falls Trail

Kaitlin Muro
Bu yürüyüş yolu zayıf için değil. En az 2,5 saat boyunca zamanınızı talep edecek orta ila zor bir zamdır. Bununla birlikte, 3.000 feet tırmanış, yöntem boyunca gölleri, şelaleleri ve kavak ormanlarını göreceğiniz için denemeye değer. Tam buraya gitmeyi planlıyorsanız, zammı da yapmayı planlıyorsanız, sadece rahat kıyafetler ve ayakkabılar giyin ve büyük bir su getirin.

2. Betty Ford Alp Bahçeleri

Fotoğraf Tom CC by-nc-sa 2.0
Herkes için açık olan bir Alp Botanik Bahçesi. Kim muhteşem çiçekler, bitkiler ve ağaçlarla çevrili bir yolla yürümek istemez ki? Bitkilerin muhteşem renklerinin tadını çıkarın ve sinek kuşlarını dinleyin. Hiçbir şey doğaya yakın olma hissinin yerini alamaz. Artı, giriş ücretsiz! Bu dünyada hala para kullanmadan bizi mutlu edecek şeyler olduğu doğrudur.

3. Vail Mountain Resort

Fotoğraf: Zach Dischner CC 2.0
Bir kış sporu için Vail Mountain Resort bir yerdir! Tatiliniz sırasında kayak yapmayı denemek istiyorsanız, dünyanın en iyi çok yönlü kayak dağlarından birine gitmek isteyebilirsiniz. Bu, eviniz veya arkadaşlarınızla harika bir bağ yapmak için mükemmel bir yerdir. Ancak, kış sporları hayranı değilseniz, aynı şekilde yaz mevsiminde de gidebilirsiniz! Kış sezonu kadar harika. Görünümü, her yerde çiçeklerin yanı sıra ağaçların yanı sıra büyük fırsatlar ile muhteşem. Kış veya yaz, Vail Mountain Resort her zaman sizin için bir şeyler vardır.

4. Vail Scenic Gondol

Fotoğraf. Steven Miller CC 2.0
Fantastik manzaralar sunan Vail dağına dikkat çekici bir gondol gezisi. Sonbaharda gidecekseniz, özellikle tüm sonbahar renkleriyle Vail Vadisi’nin muhteşem manzarasına tanık olun. Sahnenin kendisi sürüşe değerdi. Gondol yolculuğunu denemezseniz Vail seyahatiniz toplam olmayacaktır.

5. Vail Valley

Fotoğraf. Shelby L. Bell CC 2.0

Vail’in kalbi olarak kabul edilir. Bölgedeki restoranları, mağazaları ve cazibe merkezlerini keşfedeceksiniz. Vail Valley’de fantastik bir satın alma ve restoran deneyimi olurdu. Bütün vadi zamanınıza değer! Sadece etrafta dolaşmak çok şey yapmanıza izin verirdi. Bu aktivitelerden biri, bölgeyi güzel ve maceracı bir şekilde kontrol edebileceğiniz bisiklet!

Önerilen Tur: Vail Village’dan Vail Segway Turu

6. Piney River Çiftliği

Piney River Ranch nefes kesen bir manzara sunuyor! Burada görürsün, gerçek dışı görünüyor. Bir aktivite için yürüyüş, kano ve ata binmeyi deneyebilirsiniz. Yeterince şanslıysanız, bir geyik görme imkanı bile alabilirsiniz. Bölgedeki yiyecekleri deneyin ve pişman olmayacaksınız! Vail, co.

7. Vail Eğlence Yolu

Vail Entertainment Path, enerjinizi çok kullanmanıza izin vermeyecek bir etkinlik sunar. Yol boyunca yürümek, şehrin koşuşturmasına kaçmak için güzel bir yöntemdir. Yol, son derece güzel bir manzara gördüğünüz gibi deneyimi daha unutulmaz kılan nehrin yanında. Ancak, elbette, daha üretken bir gün için bisiklete binmeyi deneyebilirsiniz.

8. Vail / Beaver Creek Resort

Fotoğraf: Jeff Gunn CC 2.0
Yaz mevsiminde veya kış mevsiminde gitmek için başka bir yer. VAIL/Beaver Creek Resort, tüm mevsim bir destinasyonudur. A.Gün kayak nasıl kayak keşfetmek isteyen çocuklar için kayak kurumu. Bu tesis şu anda yaz aylarında kışınkinden daha yoğundur. Ancak yine de, ne zaman ziyaret edeceğiniz önemli değil, her zaman yapılacak bir şey var.

Önerilen Tur: Vail ve Beaver Creek Performans Kayak Kiralama Teslimat dahil

9. Vail Çiftçi Pazarı

Bir dizi öğe içeren büyük bir pazar. Yiyeceklerden sanatlara, el sanatlarına kadar her şeye sahiptir. Hepsi makul bir fiyata. Görülmesi gereken çok şeyle, ne satın alacağınızı seçmekte zorlanacaksınız. Buraya gittiğinizde, çok sayıda fantastik yemek seçeneğine sahip olduğu için aç olduğunuzdan emin olun!

10. Shrine Mountain Trail

Tüm seviyeler için ılımlı bir yürüyüş için buraya gidin. Bu çarpıcı manzaralı harika bir yürüyüş ve istediğiniz zaman dinlenmek kolaydır. Bölgede sivrisinek olduğu için buraya gittiğinizde hata spreyi getirmek için unutmayın.

11. Gerald Ford Amfitiyatrosu

Fotoğraf: Jeffrey Beall CC by-nd 2.0
Hatırlamak için bir an için Gerald Ford Amfitiyatrosu’na gidin. Bu bir konser için harika bir ortam. Burada bir gösteri izlemek herkes için mükemmel eğlenceli bir etkinlik. Bu dış konum, sizi uzun süre eğlendirecek harika performanslar sunuyor.

12. 10. Dağ Viski ve Spirit Şirketi

Efsanevi 10. Dağ Bölümü hakkında bazı tarih keşfederken harika bir içki iç. 10. dağ viski ve ruh işi çeşitli ruh sunuyor. Harika bir yer, fantastik atmosfer ve fantastik ruhlar ile, burada asla yanlış gidemezsiniz! Ayrıca, köpekler burada etkinleştirilir!

13. Colorado Snowsports Müzesi ve Onur Listesi

Bu müzede ABD Ordusu’nun 10. İkinci Dünya Savaşı Dağ Bölümü’nün özel tarihi hakkında bilgi edinin. Sadece bu değil, aynı zamanda kayak tarihini de anlayacaksınız. Vail hakkında bilmediğiniz çok şey bulun. Müzeye göz atın ve burada geçireceğiniz herhangi bir dakika pişman olmayacaksınız.

14. Camp Hale

Fotoğraf Activesteve CC BY-ND 2.0
Bu, dağ bisikleti, kamp, kar arabası, yürüyüş ve backcountry kayak için harika bir yer. Bu kamp, İkinci Dünya Savaşı askerleri için eski bir eğitim kampıydı. Fantastik tarihin yanı sıra manzaralarla, tam burada gitmek sizi farklı hissettirir.

15. Ford Park

Çocuklar yetişkinlere ek olarak burası ister! Görünümlerin yanı sıra güzel bir bonus da gerçekten harika bir konumdur. Bu park, oyun alanları, çocuklar için bir oyun alanı, köprüler ve bir akarsu bulunmaktadır. Piknik yapmak istiyorsanız, aynı şekilde mümkündür. Eğer bit olanlarla seyahat ediyorsanız, burası mükemmel bir yer!

Vail, Colorado’da 3 Gün ile Yapılacak Şeyler

Jean Estrella

Vail, Colorado’da 1. Gün

Betty Ford Alpine Bahçeleri – Betty Ford Alpine Bahçeleri’nde rahatlatıcı ve sakin bir seyahatle seyahatinize başlayın. Giriş ücretsizdir. Kalmak ve burada dolaşmak, sizi bekleyen daha eğlenceli maceralara hazırlamak için harika bir yöntemdir.

Vail, Colorado’da 2. Gün

Vail Mountain Resort – İster yaz veya kış sezonunda Vail’i ziyaret etseniz, yine de Vail Mountain Resort’a gitmelisiniz. Bu tesisin, hava durumu ne olursa olsun her zaman sizin için bir şey vardır.

Vail Valley – Vail Valley’e gitmezseniz Vail yok, Colorado gezisi toplam olurdu. Vail’in kalbi olarak anlaşılan restoranlar, dükkanlar ve burada çok daha fazla şey keşfedebilirsiniz. Güzel bir yürüyüş günü için bölgeye göz atın.

Vail, Colorado’da 3. Gün

Vail Çiftçi Pazarı – Vail’in Çiftçi Pazarı’nda bölgesel ürünleri burada keşfedin. Burada el sanatları ve moda takıları gibi fantastik ürünler burada sunulmaktadır. Açsanız, endişelenmeyin, aynı şekilde yemeye çalışmanız gereken çok fazla yiyecek sunar.

Vail, Colorado hakkında sık sık sorulan endişeler

Holly Mandarich
1. Colorado, Vail’e seyahat etmek risksiz mi?

Cezai suç oranı söz konusu olduğunda, Vail’in düşük bir yüzdesi vardır. Bu nedenle, şiddetli suçlar şehirde tipik bir manzara değildir. Bununla birlikte, hala herhangi bir yerde ihtiyati tedbirler almanız önerilmektedir.

2. Vail, Colorado’ya gitmek için en iyi zaman ne zaman?

Yapmak istediğiniz etkinliğe bağlı olarak gerçekten Vail’e gidebilirsiniz. Şehrin hala farklı mevsimlerde deneyiminin yanı sıra yapacak çok eğlenceli şeyleri var. Ancak, kış mevsimi boyunca, birincil cazibe merkezlerinde çok sayıda turist bekleyin. Ayrıca, otel maliyetleri bu süre zarfında mantıksız kaldı.

3. Vail, Colorado’ya tam olarak nasıl ulaşılır?

Oraya gitmek için, Eagle Bölgesi Bölge Havaalanı’na giden şehrinizden uçma gereksinimi. Bu, Vail’de birincil uçuş terminali olarak hizmet eder. Ancak, son derece az sayıda havayolu doğrudan oraya uçuyor. Farklı bir şehirden geliyorsanız veya ABD’de belirtiyorsanız, büyük olasılıkla bir bağlantı uçuşuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Daha fazla hariç denetlemek içinD uçuşları, sadece Skyscanner’a gidin.

Pinterest’te misin? Bunları sabitleyin!

Yazar hakkında

Merhaba! Ben Fatima. İlk büyük seyahatim 2016 yılında muhteşem Cebu şehrinde oldu. Bundan sonra seyahat etmeyi düşündüm. Şimdi dilleri ve diğer ülkenin kültürlerini keşfetmekten zevk alıyorum. Amacım her yıl en az bir ülkeye gitmek ve deneyimlerimi besteleme veya bloglama ile diğer insanlarla paylaşmak. Instagram’da benimle uyarak yolculuğuma tanık olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bir İngiliz, bir İskoçyalı ve Avustralya’nın bir damıtma fabrikasına yürüyüşü…

Yeni Güney Galler’in güney sınırına sıkışmış barışçıl Corowa kasabasında işler. Murray Nehri kıyısındaki eski terk edilmiş un değirmeni hayata dönüyor. Ayrıca muhteşem Avustralya viski garantisi geliyor! Görünüşe göre bir şakanın

NM+ Düzenli Güncelleme: 7/24/21

Yarın Arnavutluk’a gitmeden önce Yunanistan’daki son durağım olan Corfu’dan selamlar. On gün boyunca orada olacağım, Hırvatistan ile bir yelken gezisinde bazı arkadaşlara katılmadan önce Karadağ’a hızlı bir yolculukla uyacağım. Oradan,

Groundhog Günü

Groundhogs, Woodchucts, Marmots’ta üç kemirgen prognostik. Onlara ne dediğiniz önemli değil, bu tüylü kemirgenler 2 Şubat’ta kalbimizde özel bir yer buluyor: Groundhog Günü. Ülke genelindeki ilköğretim öğrencileri bu hafta kahverengi