Groundhog Günü

Groundhogs, Woodchucts, Marmots’ta üç kemirgen prognostik. Onlara ne dediğiniz önemli değil, bu tüylü kemirgenler 2 Şubat’ta kalbimizde özel bir yer buluyor: Groundhog Günü. Ülke genelindeki ilköğretim öğrencileri bu hafta kahverengi inşaat kağıdının yongalarını tüketiyor, tahminlerini uzun bir kış veya erken bir bahar için kesiyor ve yapıştırıyorlar. Gerçekten, bir kişi neden herhangi bir hava koşulunun o gün işe gelmesini engellediğini merak ediyor.

Üç kasaba meşgul, bu hafta büyük etkinlik planlıyor. Toplar, gözleme kahvaltıları, geçit törenleri ve hatta film gösterileri ile hazırda bekletilmek istemeyeceğiniz bazı yerler:

Groundhog Jimmy

Sun Prairie, Wisconsin: Jimmy

Dünyanın yeryüzü başkenti olduğunu iddia eden tüm gözler, yıllık Groundhog Günü prognostasyonu için Groundhog Jimmy’de. Sun Prairie şehir merkezindeki Cannery Square Plaza’daki Sunrise’daki Ticaret Odası tarafından sahnelenen kasaba belediye başkanı, Jimmy’nin tahminini – kışın erken bir ilkbahar veya altı hafta daha – izleyicilerin kalabalığına yorumlamaya çağırılıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, Jimmy’nin öngörüsünün dakika detaylarını almak için Groundhog Hot Hatt’ı 800-400-6162 olarak adlandıracaklar. Yardım hattı 07:15 – 09:00 Groundhog Günü açıktır.

Sun Prairie’de kasaba şenlikleri bir önceki Cumartesi günü bir Groundhog Günü Topluluk Kutlaması ile başlar. Bir gözleme kahvaltısı ile başlayan gün, eğlence ile devam ediyor, insan toprakları için bir doğum günü partisi (2 Şubat’ta doğan insanlar), “Jimmy” dolaşıyor ve yıllık Groundhog Ball ile bitiyor.

Punxsutawney Phil

Punxsutawney, Pennsylvania: Phil

Punxsutawney Phil, Pennsylvania’nın dünyaca ünlü prognosticating groundhog. Her yıl 2 Şubat’ta ünlü Groundhog yuvasından ortaya çıkıyor ve daha fazla kış hava almayacağımıza veya baharın yakında gelip gelmeyeceğine karar veriyor. Almanya’dan kaynaklanan bir gelenek 1887’de Pennsylvania’ya taşındı ve şu anda dünyaca ünlü, aile dostu bir kutlama. On binlerce ziyaretçi Punxsutawney, Pennsylvania’daki Gobbler’ın Knob’unun zirvesine çıkın ve Punxsutawney Phil’in hava tahminini duyma beklentisiyle bekleyin.

Bu kutlama sadece Phil’in yuvasından ortaya çıkması değil, büyük etkinliğe giden günler, Phil ile Kahvaltı, bir çocuk zanaat köşesi, iç çemberli s’mores, Phil’in bakıcıları ve bir Groundhog da dahil olmak üzere aile şenlikleriyle doludur. Doğum günü Phil’le aynı gün düşen konuklar için gün doğum günü partisi. Ziyarete değer yakın bir cazibe, Punxsutawney’deki “Dünyanın Hava Başkenti” olarak da bilinen Hava Durumu Discovery Center’dır. Discovery Center’da, her yaştan gelen ziyaretçiler Phil’in ayakkabılarında bir mil yürüyerek farklı hava teknolojileri ve tahmin teknikleri katılabilir ve keşfedebilirler.

Woodstock Willie

Woodstock, Illinois: Willie

Woodstock Meydanı Parkı olarak bilinen Gobbler’ın Knob’da Groundhog Günü’nü kutlayın (resmi prognostik 2 Şubat sabahı sabah 7: 00-7: 30 arasındadır). Havaya cesur ve Woodstock Willie’nin 1992’de Woodstock’ta çekilen Groundhog Günü filmi sırasında olduğu gibi Woodstock Willie’nin evinden çıktığını görmek için Woodstock Meydanı’nda toplayın. Bill Murry’nin filmindeki karakterini alıntılamak için, Büyük bir fareye ibadet edin ve bunu yapmak için iyi vakit geçiriyor musunuz? ”

Yemek, alışveriş, eğlence ve özel etkinlik için gel – Shadow veya Gölge yok, kesin olan bir şey var – Groundhog günlerinde Woodstock’ta iyi vakit geçireceksiniz. Festivaller bir Groundhog Uyanış ile başlar ve bir film gösterisi, Chili-Cook Off, Charity Dance, Yürüyüş Turları, Gözleme Kahvaltı ve Hikaye Anlatma ile devam eder. Daha fazla bilgi için, Woodstock web sitesinde resmi Groundhog Days veya 815-338-4483 numaralı telefondan yardım hattını arayın.

İlişkili

Tatilde Geocaching Aile tatillerinde son trend yolda coğrafi iştir. Aileler için Yol Gezileri hala Vacachen ve ülkenin en büyük yüksek teknoloji ürünü hazine avında oynuyor.
18 Ağustos 2010 “Geocaching”

Aileler için en iyi 10 kış festivali, bu kış festivallerinden birinde kış sporlarının ve şenliklerinin tadını çıkarın. Bu yıl sadece en iyi 10 festival seçmek zordu, bu yüzden favorilerimizin çoğu büyüyor ve etkinlikler ekliyor. Bunlar 2011 için en iyi seçimlerimiz.
10 Ocak 2011 “Geçit törenleri”

Eşsiz Oregon fuarları ve FestivalShere, Oregon eyaletini gerçek ve otantik bir şekilde deneyimlemenizi sağlayacak beş fuar ve festivaldir. Oregon İlçe Fuarı Web Sitesi: Oregon İlçe Fuarı, şimdiye kadar katıldığım en harika tuhaf etkinlik. Bu yıllık üç günlük fuar hemen dışarıda…
24 Şubat 2016 “Oregon”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

10 Farklı Geocaching Contaers

Mayıs 2010’da Geocaching’e başladım. Çünkü o zaman, dört kıtada ve 50 eyaletin 32’sinde beş ülkede keşfettim. Geocache olarak, kaplar (bizon tüpleri, 35mm film kutuları, manyetik temel tutucular) arasında tipik temalar

Yeni Zelanda Çalışma Tatili Vizesi

Yeni Zelanda nihai rehber; Resimlerin kendilerinden, bu çarpıcı ülkeye nakledilmek istiyorum. Yeni Zelanda çalışma tatili vizesi ile olabilirsiniz! Burası, yürüyüşçülerin kesinlikle plaj sersemleri huşu uyandıracak Pasifik tarafından seveceği ve çevrileceği

Nasıl Balmar Yapılır Büyüleyici – Clare, Martini Mum’unu ve Mr & Mrs Romance

, boşluğu güzel bir kokuyla dolduruyor (tek bir mumun parıltısını alanın etrafında titremesini sağlar – ne daha iyi bir yöntem var Sahneyi ayarlamak için? Clare Make’ın elle kumarlı bu mumları