Filipinler’deki en iyi çevrimiçi alışveriş siteleri

yıllar önce, Amazon veya eBay’e sahip oldukları için ABD merkezli insanları kıskanıyordum – istedikleri zaman kolayca çevrimiçi alışveriş yapabilirler.

Şimdi, Filipinler’in kendi evinizin rahatlığından neredeyse her şeyi satın alabileceğiniz birçok çevrimiçi alışveriş sitesi var; Küçük bilgisayar aksesuarlarından şık elbiselere, aletlere kadar. Teslimat veya kredi kartı ile nakit satın alabilirsiniz. Ailem ve arkadaşlarım için tatiller ve özel günler için hediye almak benim için çok kolay!

Fotoğraf Rupixen.com
Çevrimiçi alışveriş, bölgelerinin yakınında alışveriş merkezi olmayanlar için büyük bir avantajdır – alışveriş merkezlerine göz atmak için saatlerce en yakın şehre seyahat etmek yok ve istediğiniz bir şey bulamazsanız, o zaman zaman kaybı oldu ve para. Çevrimiçi alışveriş yoluyla, sadece bir anahtar kelime bulur, öğelere bakın ve ne satın alacağınıza karar verirsiniz! 1-2-3 kadar kolay!

Şimdi Filipinler’deki en iyi çevrimiçi alışveriş siteleri, burada güneş altında herhangi bir şey alışveriş yapabilir veya düşene kadar alışveriş yapabilirsiniz!

İçindekiler

Lazada
Alışveriş yapan kimse
Zalora
Carousell
Online alışveriş yaparken hatırlanacak Facebook MarketPlacetips:

Lazada

Lazada 7 yıldır Filipinler’de ve Filipinler’deki çevrimiçi alışveriş sitelerinde öncü ve büyük bir peruk. Sadece çeşitli miktarda öğeye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek müşterilerin ürün incelemelerini de kontrol edebilirsiniz. Lazada, mükemmel performans ve müşteri desteği ile kanıtlanmış ve test edilmiş bir çevrimiçi alışveriş sitesi olmuştur.

Lazada cüzdanınız, gcash e-cüzdanı, kredi veya banka kartınız, teslimatta nakit veya kredi kartı taksitinizden ödeme yapabilirsiniz. Lazada ayrıca illerde veya uzak bölgelerde de teslim edebilir. Eğer acele ediyorsanız, hızlı gönderildikleri ve gecikmeler nadir olduğu için Lazada önerilir. Neredeyse her saat flaş satışları ve özel günlerde satışlar var. Ayrıca bir ürünü kolayca döndürebilir ve bir eşiğe ulaştığınızda ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

Alışveriş yapan kimse

Onaylar ve fiyatlar söz konusu olduğunda; Shopee sizi huşu içinde yapar. Son zamanlarda, Juventus’un Portekiz futbol süperstarı Christiano Ronaldo ve Güney Koreli KPOP Kız Grubu – Black Pink tarafından onaylandı. Shopee’de belirli bir miktardan daha fazlasını satın aldığınız olaylar vardı, siyah pembeyi görüyorsunuz.

Shopee ayrıca Filipinler’deki çevrimiçi alışveriş sitelerinde en düşük fiyatlara sahiptir. Onlar düşük bir fiyat garantisi var, bu yüzden aynı öğeyi başka bir sitede çok daha düşük bir fiyata görüyorsanız; Geri ödeme alabilirsiniz. Shopee nakliye konusunda biraz sınırlı olsa da, bazı tedarikçiler nakliye taşıyıcılarının sınırlı alan kapsamı nedeniyle uzak alanlara gönderemezler.

Shopee cüzdanı, teslimat, kredi veya banka kartı, çevrimiçi bankacılık, havale veya ödeme merkezleri, tezgah üstü ve banka transferi ile ödeme yapabilirsiniz. Shopee ayrıca sizi sahte satıcılardan korumak için Garanti’ne sahiptir; Sipariş alınana kadar ödemeyi serbest bırakamazsınız.

Yine de bir con, bir satıştan sonra eşyalarınızın gönderilmesinin daha uzun süreceğidir. Perk, her gün giriş yaparsanız, indirim yapmak için kullanmak için mağaza paraları alabilirsiniz.

Zalora

Zalora, Filipinler’de modaya odaklanan bir çevrimiçi nakliye sitesidir. Markalı ve gerçek ürünler istiyorsanız, tedarikçiler yasal olduğu için burada alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Fiyatlar dükkanlarla aynıdır, ancak burada listelenenlerden daha pahalı olacaktır. Teslimat, e-hediye kartı veya cüzdan kredisi, kredi veya banka kartı, PayPal, GCash veya Google Pay ile nakit ödeyebilirsiniz.

Kaydetmek istiyorsanız, sitelerini ziyaret etmeyi veya kupon indirimleri için abone olmayı deneyin. Siparişinizi 30 gün içinde sorulmadan iade edebilirsiniz.

Carousell

Carousell, daha önce başka bir alışveriş sitesi olan OLX’i de satın alan bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Diğer iki dükkanın aksine, Carousell aynı zamanda evler veya belki de kiralar, arabalar ve diğer şeyler için daireler gibi mülkler satıyor. İkinci el olan bazı öğeler var.

Bir buluşma, banka transferi veya ödeme gönderme yoluyla satın alabilirsiniz. Bir satıcı sahte veya aldatmaca olabileceğinden bununla ilgili bazı önlemler olmasına rağmen. İncelemeleri kontrol etmeniz veya satıcı ile konuşmanız gerekir. Bazen, nakliye ödeyeceksiniz, ancak fiyatlar çok daha ucuz olduğu için buna değecek. Bir arkadaşım aslında DSLR kamerasının lensini orijinalin yarısından daha az bir fiyatla Carousell üzerinden satın aldı.

Carousell’de, her iki yöne de gider, böylece artık kullanmadığınız şeyleri satabilirsiniz, ancak yine de iyi görünüyor.

Facebook Pazarı

Facebook yine yapıyor! İstediğiniz şeyleri arayabilir veya satın almak istediğiniz bir ürün önerilir – yiyeceklerden evcil hayvanlara, cihazlardan rastgele hizmetlere kadar. İstediğiniz herhangi bir şey, burada bulabilirsiniz.

Ancak, satıcıyla iletişime geçmeniz gerekecek ve kişinin yasal olup olmadığından emin olmayabilirsiniz. Gerçekse yorumları veya genel yayınları kontrol etmeye çalışın. Ancak her zaman konuşmalarınızı ekran görüntüleme ve umarım işlerin yanlış gitmesi durumunda kişinin profilini ekleyin.

Ödeme Seçenekleri WGenellikle buluşma sırasında, havale merkezleri veya banka transferleri aracılığıyla gönderilir. Gönderi çoğunlukla alıcı tarafından omuzlanacak.

Facebook pazarında kesinlikle birçok ilginç şey bulabilirsiniz ya da bazen sizi bulur!

Çevrimiçi alışveriş yaparken hatırlanması gereken ipuçları:

Para tasarrufu yapıyorsanız, çevrimiçi mağazalara göz atmaktan da cazip olmayabilir; Ancak, gerçekten ihtiyacınız varsa, en ucuz fiyatı bulun

İncelemeleri okuyun; Önceki bir alıcının tepkisini tanıyın-mutlu mu üzgün ya da sadece öyle miydi.

Ucuzsa çok fazla beklemeyin – unutmayın, ödediğinizi aldınız, PHP 100 öğesi için yüksek kalite beklemeyin. Gerçekten bu fiyat için mükemmel bir kalitede bir şey aldığınızda, kendinizi şanslı düşünün

Acele ediyorsanız – nakliye süresini kontrol edin, geç teslim edilebilir ve işe yaramaz hale getirilebilir. Eğer öyleyse, çevrimiçi yerine yakın mağazalardan satın alabilirsiniz.

Satışlardan satın alın! Alışveriş sitesi satışlarına göz atın, çoğunlukla 10.10 veya 11.11 gibi harika tarihlerde. Ücretsiz gönderim ve çok sayıda ücretsiz kupon olacak.

Bu ipuçlarıyla, Filipinler’deki en iyi çevrimiçi alışveriş sitelerini biliyorsunuzdur. Ve alışveriş çılgınlığınıza başlayın. Sadece istediğiniz eşyaları almak için dışarı çıkmayacağınız için çevrimiçi alışveriş gerçekten uygundur ve çok fazla seçenek de vardır. Tatilleriniz için her zaman seyahat dişlileri, kameralar veya yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. mutlu alışveriş!

Pinterest’te misin? Bunları sabitleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

2012’ye bakıyorum – son derece unutulmaz bir yıl!

Noel’e kadar sadece 3 gün? Ne? Olamaz! Bu yılın neredeyse bittiği bir yöntem yok… 12 ay nereye gitti? Sadece dün Hindistan’daki bir ashramdaki bedenlerimizi ve zihinleri temizliyor muyduk? Noel’i Chai

15 Vail, Colorado’da performans gösterilecek şey [Vail’de 3 günlük güzergah ile]

Colorado’daki bu bit kasaba, herkes için eğlence faaliyetleri söz konusu olduğunda gerçekten bir dev. Yaz ya da kış, her yaştan insanlar burada tatil maliyetlerini istiyor. Kışın kayak ve snowboard yapmayı

Sihanoukville

maceracı Kate’in sevimli, çöp konuşan çocuk satıcıları bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler! Twitter’da paylaş Facebook’ta Paylaş Pinterest’te Paylaş