Washington, DC’de

Aile Tatili Sayısız müzeye ücretsiz veya uygun fiyatlı girişin yanı sıra Yüksek Washington, DC bölgesinde sıkıca paketlenmiş cazibe merkezleri, Amerika’nın Capitol City’nin önde gelen bir tatil yeri olması şaşırtıcı değil. Yürünebilir ve biklenebilir DC ziyaretçileri, keşiflerini en üst düzeye çıkarmak için bir halka açık tren ağı ve otobüs hatları kullanabilirler.

Sadece bir gezi veya bir uzun hafta sonu tamamen “alamayacağınız” konum türü, genel bir saldırı planına sahip olmak en iyisidir, ancak kendiliğinden dolaşma anları için mümkündür. Washington, DC’yi yedekte gençlerle ziyaret ederek, bizi başlatmak için bir seyahat rehberi kullandık. Tam burada geziden bazı önemli noktalar:

Capitol turu

Her türlü Washington DC konteyner listesi için ikonik bir ürün, Amerika Birleşik Devletleri Capitol binasını geziyor. Genel halka sunulan sınırlı sayıda aynı gün biletiyle, www.visitthecapitol.gov veya Kongre Bölge Üyenizle birlikte önde rezervasyon önerilmektedir. Her yaştan insan için önemli bir deneyim olan bir saatlik rehberli tur, ziyaretçileri bina ve rotunda’ya ve tarih açısından zengin ve mimari önem açısından zenginleştiriyor.

Amerikan Kızılderili Ulusal Müzesi: Mitsitam Café

Batı Yarımküre’de keşfedilen yerli gıdaların yer aldığı, Amerikan Kızılderili Ulusal Müzesi’nin birinci katındaki Mitsitim Kafe Çağdaş yemekler gibi. ”

Foodies, Mitsitam Café yemek kitabının bir kopyasını bir gezi hediyelik eşya olarak satın almak zorunda kalabilir. Varsa, dış avluda bulunan insan yapımı şelalelere bakan pencerenin yanında oturun.

Uluslararası Casus Müzesi

DC’deki daha önemli giriş tabanlı cazibe merkezlerinden biri olan Dünya Çapında Spy Müzesi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sadece casusluğa adanmış tek kamu müzesidir. Büyük gençler ve grubunuzdaki James Bond hayranları için uygun olan müze hediyelik eşya dükkanının etrafında gizlenmek için zaman bıraktığınızdan emin olun.

Hava durumu güzelse, müzelerden bir mola vermenin yanı sıra, casus müze hediyelik eşya dükkanından bir GPS gadget’ı kiralamayı ve bir metropol macerasına girmeyi düşünün. “Şehirde Casus” olarak adlandırılan katılımcılar, düşmana istihbarat ihlalini engellemek için bir saat süren etkileşimli bir arayışa giriyorlar. Müzeyi çevreleyen sokaklarda bir mil döngüsü boyunca gizlenmiş “ipuçları” kullanmanın yanı sıra mesajların kodunu çözmek, bu deneyim dördüncü sınıf bir çocuk gününün en önemli olayıydı.

Arlington Ulusal Mezarlığı

14.000’den fazla Amerika Birleşik Devletleri gazisinin son dinlenme yeri olan Arlington Ulusal Mezarlığı, ülkenin en eski ulusal mezarlıklarından biridir. Potomac Nehri’nin üzerindeki yuvarlanan tepelerde bulunan mezarlık bütünüyle 624 dönümdür.

Bir yaz gününde araziyi ziyaret ediyorsanız, Kennedy mezarlarında duran tramvayları, bilinmeyen askerin mezarında ve Arlington House’da bir bilet almayı düşünün. Turlar etkileşimlidir ve ziyaretçiler istedikleri gibi gerekçesiyle kontrol etmek için zaman harcayabilirler (otobüsler her 20 dakikada bir geçer).

Georgetown

Downtown DC’nin hemen kuzeydoğusunda bulunan tarihi bir topluluk olan Georgetown, şimdi lüks alışveriş, yemek ve eğlence için bir merkez. Georgetown Üniversitesi’nden evin yanı sıra Old Stone House da dahil olmak üzere, küçük çocuklu hane halkları, Potomac Nehri sahili boyunca asfalt yollarda yürüyüşe çıkacaktır. Georgetown Waterfront Park’taki çeşmelerde büyük olmak istiyorsanız, güneş kremi, bir havlu ve kıyafetlerin değiştirilmesi.

Çene

H’nin kesiştiği yerde H Street’i kapsayan bir Çin girişi olan Dostluk Kemeri ile işaretlenen tarihi Chinatown topluluğu, etnik Çin ve oryantal restoranları ve iş kuruluşları için en iyi anlaşılmaktadır. Smithsonian müzelerine yürüme mesafesinde, Chinatown aynı şekilde insanları izlemek ve pencere dükkanı için şaşırtıcı bir yer.

Ulusal Galeri Heykel Bahçesi

Ulusal Sanat Galerisi’nin bitişiğindeki blokta altı dönüm üzerinde yer alan Ulusal Galeri Heykel Bahçesi, Urban her şeyden bir yıl boyunca mola vermektedir. Dev bir çeşme, çeşitli ağaç, çalı ve çiçekleri işleyen gerekçelerin merkezidir. Zemin ev heykeli ve galeri koleksiyonundan sanat eserleri, kredi alan sergilerin yanı sıra. Ziyaretçiler, kapalı ve dışarıda oturma alanları ile Pavilion Café’de yemek yemek isteyebilirler (ve kış aylarında çeşmenin tadını çıkaran buz patencilerinin mükemmel bir manzarası).

Smithsonian Amerikan Sanat Müzesi

Smithsonian Enstitüsü’ndeki on dokuz müzelerden biri, dünyanın en büyük müzesi ve araştırma çalışması kompleksi olan Amerikan Sanat Müzesi, ülkenin ilk kolunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bir Burger Yapmak İçin En İyi Fikirler

Bir Burger Nasıl Pişirilir Kolay olmalı, değil mi? Burger Patty, sıcak tava, yemek. Ancak birkaç ekstra fikir var – artı burgerinizi nasıl inşa ettiğiniz – insanların kaçırdığı. İşte en iyi

Sydney’in Sırları – Gordons Bay

Sydney’de kaç plaj var? Herhangi bir tahmin var mı? Palm Beach ve Cronulla Plajı arasında yaklaşık 70 sörf plajı ve liman içinde düzinelerce plaj var. Sydney’in kıyı şeridinde dalgalar, ışınlar

Warner’ın çırçırla

Boozy ravent eton karışıklık tarifi, gevrek beze, pürüzsüz dondurma ve çileklerin sulu zinginin daha iyi olamadığını düşünürseniz, Warner’ın Roman Gin’i ETON karışıklığını bir yepyeni seviye. Mütevazi affogattan zengin tiramisu’ya kadar,