Münih’in Englischer Bahçesi’ne

Maceraperest Kate’e geri dönen bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Massachusetts’te büyüyen okyanus her zaman kısa bir sürüş mesafesindedir. Okyanusa yakın olmanın yanı sıra plajda maliyet süresi gibi (Güneydoğu Asya Perma-Tan’ımı hatırlıyor musunuz?) Ve kara ile çevrili olma kavramı beni biraz korkutuyor. Plaja gitmesem bile, orada olduğunu anlamak güzel.

Ve sonra Münih var – iyi bir şehir, eğlenceli bir şehir ve okyanustan çok uzak bir şehir. Google Haritalar’a baktığınızda, Kuzeydoğu İtalya’ya ve Adriyatik’e ulaşmak için Alplerin yanı sıra iki sınırın yanı sıra sürmeniz gerekir!

Peki, görünürde herhangi bir plaj olmadan, Münih sakinleri sıcak güneşli günlerde nasıl geri dönerler? Englischer bahçesine gidiyorlar.

Englischer Garden, Avrupa’nın en büyük metropol parklarından biridir – New York’un Central Park’ından çok daha büyüktür. Günler sıcak ve güneşli, genç ve muhteşem Almanlar, kıyafetlerini çıkarmak ve güneşte yatmak için Englischer Bahçesi’ne gider.

Bira bahçeleri, bisiklet parkurları, bir Çin tapınağı – hatta yürümek için bir dizi tightropes var!

Parktaki en iyi cazibe sörf.

Nehir sörf.

Evet, açıkçası insan yapımı bir nehrin ortasında sörf yapmak mümkün! Brudersstraße ve Lerchenfeldstraße arasındaki Prinzregentenstraße’de, dünyanın en yoğun nehir sörflerinden birkaçını görebilirsiniz.

İnsan yapımı Eisbach Nehri büyük bir mola veriyor, bu yüzden sörfçüler sadece sörf yapmanın yanı sıra ileri, ileri, ileri ve ileri, silmeye kadar yukarı doğru. Ve bir sörfçü silerek, bir sonraki sörfçü içeri girer, yarım saniye kadar boşa harcamaz!

Bu, profesyonel sörfçüler için de mevcuttur ve izlemesi kesinlikle ilginçtir. Dave ve ben bir saatin çok daha iyi bir kısmı için izlerken, aktarıldı.

Sörfü üç farklı açıdan görüntüleyebilirsiniz. Bu üst resim molaya bakan köprüden. Aynı şekilde nehrin batı tarafındaki arkadan görebilirsiniz…

… Ve en yakın yakınlık için, Doğu Riverbank’tan.

Bu sefer Münih’te nehir sörfünü görmem gerektiğine çok sevindim. Geçen yıl Münih’e ilk gittiğimde, bunun için zaman ayırmadım. Yaptığım hatayı yapmayın – bunu göreceğinizden emin olun!

Sörf izin verilirken, nehirde yüzmek değildir.

Kimsenin dinlemediği değil.

Bu teknik olarak kurallara aykırı olsa da, nehirde oturan, uzunluğunu yüzmenin yanı sıra şimdiki zamanın sürüklemesine izin verdik – bazı durumlarda elinde biralar bulunan. (Bunlar esas olarak biralarla İngiliz geyik dos olsaydı şaşırmazdım.)

Biraz iğrenç mi? Belki. Yine de bu Almanya. Bosna’dan daha burada bir nehre atlamaya daha yatkın olurdum.

Bu parkı beğendim. Dünyanın tercih ettiğim park olduğunu belirtmek için o kadar ileri gidebilirim! Sadece kapsamlı çekicilik, rahatlama ve tuhaflığın en iyi karışımına sahipti.

Ve onunla birlikte çalışan nehirlerle, Englischer Garden pratik olarak gerçek bir plajın haklı bir yerini alıyor. Eğer burada yaşarsam, yazlık öğleden sonralarımı burada geçireceğime bahse girebilirsiniz.

Tercih edilen bir parkınız var mı? Nerede?

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Sydney’in Sırları – Gordons Bay

Sydney’de kaç plaj var? Herhangi bir tahmin var mı? Palm Beach ve Cronulla Plajı arasında yaklaşık 70 sörf plajı ve liman içinde düzinelerce plaj var. Sydney’in kıyı şeridinde dalgalar, ışınlar

Küba’yı görmenin en iyi yolu-puro tütün tarlalarından

at sırtında, bir puro içerken Küba’nın saygı duyulan tütün tarlalarından bir ata binmek, tüm zamanların en iyi seyahat anılarımdan biri olmalı. Ama bundan çok daha fazlası var. Küba’nın bu kısımlarını

Bir Burger Yapmak İçin En İyi Fikirler

Bir Burger Nasıl Pişirilir Kolay olmalı, değil mi? Burger Patty, sıcak tava, yemek. Ancak birkaç ekstra fikir var – artı burgerinizi nasıl inşa ettiğiniz – insanların kaçırdığı. İşte en iyi