Santorini, Yunanistan’da performans gösterilecek en iyi şey [Önerilen turlarla]

Yakında Santorini, Yunanistan’a seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Önerilen turlarla Santorini’de performans gösterilecek şeyler hakkında aşağıdaki önerilerimize baktım!

Pedro Szekely cc by-sa 2.0 Yunanistan’daki tanınmış Santorini Adası Ege Denizi’nde bulunur. M.Ö. 16. yüzyılda volkanik bir patlama ile harap oldu. Bu adanın sahip olduğu dikkate değer görüşler, güzel Cubiform Beyaz Evler ve Zengin Tarih, her zaman her gezgin konteyner listesinin bir parçası olmasının nedenlerinden sadece birkaçı. Buraya gittiğinizde, Yunanistan’daki en iyi tatma şaraplarından birinden memnun olabilir, arkeolojik alanlara gidebilir, farklı siyah kum plajında yüzebilir veya sadece gevşeyebilir ve burada göreceğiniz her şeye hayran kalabilirsiniz. Santorini’de ve ziyaret edilecek diğer yerlerde gerçekleştirebileceğiniz diğer şeyleri merak ediyorsanız, bu kısa makaleyi gelecekteki referansınız olarak yaptık.

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Yunanistan’daki en iyi 10 her şey dahil tatil köyü ve otel

5 gününüz Yunanistan’daki Girit adasında nasıl geçirilir

Corfu, Yunanistan’da performans gösterilecek 10 en iyi şey [önerilen turlarla]

Delos, Yunanistan’da performans gösterilecek 10 en iyi şey [önerilen turlarla]

DIY Seyahat Rehberi Serisi: 11 Gün Yunanistan’ı Kontrol Etme

İçindekiler

Santorini, Yunanistan’da performans gösterilecek en iyi şeylerin listesi

1. Yürüyüş Yolu Fira – OIA
2. Amoudi Körfezi
3. Tarih Öncesi Thira Müzesi
4. Akrotiri arkeolojik sitesi
5. OIA’da gün batımı
6. Eski Thera
7. Perissa Siyah Kum Plajı
8. Santorini yanardağı
9. Santo Şaraphanesi
10. Santorini kablolu televizyon arabası
11. Santorini, Yunanistan’da Konaklamayı Keşfedin
Santorini’de nerede kalır, Yunanistan Hotel
Lüks otel

Londra’dan Santorini, Yunanistan’a nasıl gidilir

Santorini, Yunanistan’da performans gösterilecek en iyi şeylerin listesi

1. Yürüyüş Yolu Fira – OIA

Fotoğraf: Jorge Láscar CC 2.0
Caldera’nın yanı sıra OIA’nın gerçek haberleriyle Fira’dan yarıya kadar gelen iyi bir yürüyüş. Yürüyüşe çıktığınızda, herhangi bir gölge olmadığı için su ve güneş güvenliği getirmeyi hatırlamayın. Ayakkabı kadar rahat kıyafetler giyin. Bu 3 saatlik yürüyüş size harika manzaralar ve inanılmaz bir deneyim sağlayacaktır. Bu Santorini’deyken bir mutlaka denemeli!

Önerilen Tur: Santorini: Gece Yürüyüşü, Kırmızı Şarap Tadım ve Yunan Yemeği

2. Amoudi Körfezi

Fotoğraf Adam Witwer CC tarafından 2.0 Oia’dan merdivenlerden aşağı inerken, küçük balıkçı tekneleri ile Ammoudi Körfezi’nin harika bir manzarasına sahip olacaksınız. Suyun yanı sıra çok sayıda restoran ile muhteşem bir koy. Üstünde muhteşem beyaz evlere sahip volkanik kaya var. Müthiş suya bir dalış ferahlatıcıdır. Körfezi yüzmek için biraz tıkanmış olsa bile, özel cazibesi var. Aynı şekilde oia’nın fantastik bir görünümüne de sahip olabilirsiniz.

Önerilen Tur: Santorini: Dalış Dalış Deneyimi

3. Tarih Öncesi Thira Müzesi

Fotoğraf Kostas Limitos CC tarafından 2.0 Müze, antik tarih hakkında düşünen herkes için bir zorunluluktur. Biraz müzeyi biraz kaldırın. Sergiler olağanüstü ve açıklamalar Yunanca ve İngilizce. Minoan döneminden en büyüleyici keşfedilenlere sahiptir. Bununla birlikte, aynı şekilde aynı yaştaki diğer bölgelerden bulguları keşfedebileceğiniz ve tarih öncesi stillerin tam olarak nasıl geliştiğini tam olarak karşılaştırabileceğiniz değil. Akrotiri arkeolojik sitesine gitmeden önce buraya gitmesi öneriliyor.

Önerilen Tur: Santorini: Ev sahibi ile 5 saatlik kişisel panoramik gezi

4. Akrotiri arkeolojik sitesi

Fotoğraf MightymightyMatze CC BY-NC 2.0 Site, Sıklıkla Ege’nin Pompeii olarak adlandırıldığı son derece iyi korunmuştur. 4000 yıllık şehrin ne kadar iyi korunduğunu ve o zamanlar yaşadığı yüksek kültürün tam olarak ne kadar iyi korunduğunu görmek şaşırtıcı. Kazı alanının fantastik yeni yenilemesi, bu nedenle ve bu nedenle inanılmaz derecede görülmeye değer.

Önerilen Tur: Santorini: Akrotiri tarih öncesi şehir rehberli yürüyüş turu

5. OIA’da gün batımı

Fotoğraf: Juan Pablo Aparicio Vaquero CC BY-NC-ND 2.0 Bu Küçük Ada sadece muhteşem ve ona gitmelisiniz. Gün batımı ve gün batımı unutulmaz manzaralardır. Santorini’ye gitmenizin önemli noktalarından biri hakkında düşünülüyor. Bununla birlikte, bölgenin kalabalık olmasını bekleyin, ancak yine de büyük olasılıkla fantastik fotoğraf çekmek için bir alan keşfedebileceğiniz gibi endişeler yok.

Önerilen Tur: OIA Sunset ile Geleneksel Santorini gezisi otobüs gezisi

6. Eski Thera

Paul Arps CC tarafından 2.0 tarafından Site muhteşem bir görünüm, oldukça çeşitli açıklayıcı paneller, sütunları ile Agora ve muhteşem manzaralı yamaçta amfitiyatro ile dikkat çekicidir. Bu site sakin bir ortamda Kamari, Perissa, Profitis Elias ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzaralarını sunmaktadır. Ancak, buraya erişimin o kadar kolay olmadığını unutmayın. Yolun yanı sıra tırmanma gereksinimi denull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Küba’yı görmenin en iyi yolu-puro tütün tarlalarından

at sırtında, bir puro içerken Küba’nın saygı duyulan tütün tarlalarından bir ata binmek, tüm zamanların en iyi seyahat anılarımdan biri olmalı. Ama bundan çok daha fazlası var. Küba’nın bu kısımlarını

Groundhog Günü

Groundhogs, Woodchucts, Marmots’ta üç kemirgen prognostik. Onlara ne dediğiniz önemli değil, bu tüylü kemirgenler 2 Şubat’ta kalbimizde özel bir yer buluyor: Groundhog Günü. Ülke genelindeki ilköğretim öğrencileri bu hafta kahverengi

10 Farklı Geocaching Contaers

Mayıs 2010’da Geocaching’e başladım. Çünkü o zaman, dört kıtada ve 50 eyaletin 32’sinde beş ülkede keşfettim. Geocache olarak, kaplar (bizon tüpleri, 35mm film kutuları, manyetik temel tutucular) arasında tipik temalar